Choď na obsah Choď na menu
 


Registrácia

Na nástupište 9 a 3/4 sa dostavte 10.1 2014. Tam nastúpte na vlak. Vlak vás dovezie na vlakovú stanicu v Rokville. Starší žiaci zamieria priamo do Veľkej siene, prváci najskôr absolvujú prechod cez jazero.

 

Registrácia študenta (prváka) 

Meno postavy: (anglické)

Fakulta: (klobúk vás do nj zatriedi hneď po príchode do Rokfortu)

Prútik: (napr: dub a pero fénixa)

Vek: 11, keďže vaša postava nastupuje do prvého ročníka

Vzhľad postavy:

O postave: (rozpíšte sa)

Zviera: (nepovinné, ale môžeš mať: sovu, mačku, potkana, ropuchu alebo hada)

 

Registráciu do komentárov :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tak nejak

(Aphofis Hess, 3. 11. 2016 22:07)

Aphofis je typ z bledou pleťou a červenými očami .Vysoký 1,88 m.Rád nosí tmavé oblečenie.Na pravej strane tváre má jazvu,po bitke.Niekedy je dosť arogantný.

hogwartssk.estranky.sk

(hogwartssk.estranky.sk, 20. 2. 2016 18:48)

Navštívte aj našu školu ROKFORT RPG v roku 2016!! Tu sa neregistrujte lebo táto stránka je stará už asi 2 roky a je neaktívna. Prijmeme nových študentov i profesorov. Tak šup na:
hogwartssk.estranky.sk
Tešíme sa na Vás !!!

registracia

(Ginny Weasleyova, 19. 2. 2015 11:33)

Meno: Ginny Weasleyova
Fakulta:Chrabromil
Prútik:breza a vlas víly
Vek: 11
Vzhľad:vyššia,hnedé vlasy,modre oči,rovne vlasy. Svetla tvar , maly nos pekne pery usmievava a ma zmysel pre humor
O postave:Inteligentná, odvážna , citliva, najlepsia ziacka,najkrajsia ,mudra,rozumna,priatelska a mila,cielavedoma,
Zviera:Mačka menom Deena

Registrácia

(Harmiona Jean Grangerová, 19. 2. 2015 11:32)

Meno: Harmiona Jean Grangerová
Fakulta: Chrabromil
Prútik: breza a vlas víly
Vek: 11
Vzhľad: Pomerne vysoká postava, hnedé kučeravé vlasy. Svetlá tvár s peknými hnedými očami. Malý nos a pekne tvarované pery.
O postave: Inteligentná, pomerne tvrdohlavá, rozvážna, citlivá a hlavne lojálna. Vždy koná rozumne. Svedomitá študentka. Priateľská a milá.
Zviera: Snežná sova menom Unka.

Registrace

(Nath, 12. 1. 2014 23:19)

Jméno:Nathali Lyrazia Black
Kolej:Chrabromil
Hůlka:Eben a pero z fénixe
Věk:11
Vzhled:Nath má jako většina Blacků uhlově černé vlnité vlasy,které rámují její drobný světlý obličej,ve kterém jsou výrazné obsidianově černé oči,které ještě víc potemní,když ji něco naštve.Pod očima se skví(ku podivu) nos a pěkně tvarované rty,které zdobí většinou úsměv,ale umí je dát i do dost nepěkného šklebu.Je spíše menší a hubené postavy a co se týče jejího poprsí a pozadí postrádá obvyklé 'ženské' tvary'.Oblékaná chodí většinou v ryflích nebo nějakých volných kalhotech a košily nebo tričku.Z duše nesnáší uplé oblečení.Šaty si na sebe bere jen zřídka a v případě nejvyšší nutnosti.
O postavě:Pochází z čistokrevné rodiny Blacků.Už od malička byla nucena poslouchat,jak jsou čistokrevní kouzelníci úžasný a jaký jsou mudlové bezcenný krysy, proto vždy když někdo začne větu 'Čistokrevní kouzelníci...' začne skřípat zuby.Ku podivu všech ji metlobal,který Blackům nikdy nějak moc nešel nedělá problém a v tomto sportu je jednička.Mezi její dobré vlastnosti patří velká odvaha,věrnost,jelikož dokáže pro přítele udělat maximum.Dále upřímnost.Mezi ty špatné přílišná hrdost,soutěživost a nerozvážnost.

Registrácia

(Limonáda, 10. 1. 2014 15:02)

Meno: Harold Lestrange
Fakulta: Slizolin
Prútik: Baza a šľacha z dračieho srdca
Vek: 11

Vzhľad: Harold je jeden z tých "temných" typov s bledou pleťou, vysokou postavou, tmavými očami a s trochu užšími perami na ktorých mu ihráva ironický úsmev. Rád sa oblieka do tmavých vecí, nenávidí keď sa musí obliecť ako mukel. Na pravom zápästí má zvyčajne pripnuté strieborné pánske hodinky ktoré sa v ich rodine dedia.

O postave: Harold pochádza zo starobylého rodu Lestrangeovcov, preto bol vychovaný k láske k čistej krvi a nenávisti k muklom a humusákom. Má akýsi dar prekuknúť hneď povahu človeka a rozlíšiť kedy klame. Miluje metlobal. Už odmala sa vedel na tej metle dobre zhýbať. Vždy vlastnil najlepšie veci aké možno dostať, preto je trochu rozmaznaný. Nemá žiadnych súrodencov, je to jedináčik. Je zvyknutý pracovať sám, keďže jeho rodičia pracujú na vysokých postoch na ministerstve a nie sú často doma.
Zviera: Nemá žiadne zviera

Registrácia

(Katniss, 9. 1. 2014 20:31)

Meno: Edward Rochester
Fakulta: Bifľomor
Vek: 11
Prútik: Buk a vlas z jednorožca
Vzhľad: Edward je tmavovlasý mĺkvy chalan ktorý toho veľa nenarozpráva a väčšinou sedí niekde v kúte a je zahĺbený do vlastných myšlienok. Je strednej výšky, chudý narozdiel od chlapcov v jeho veku. Má výrazné sivé oči ktoré vás dokážu na prvý pohľad zaujať. Chodí vystretý a síce vyzerá zasnene, pozorne počúva.
O ňom: Edward pochádza z čistokrvnej čarodejníckej rodiny ktorá má v čarodejníckom svete dobré meno. Vyrástol u svojej tety a strýka, pretože jeho rodičia zahynuli rukou temného čarodeja. Pri ich práci to bolo bežné, keďže to boli aurori. Edward o nich nerád rozpráva. Už v dectve sa uňho javilo veľké nadanie na elixíry, čarovanie a transfiguráciu. Je veľmi snaživý a pokúša sa zo seba dostať najviac.
Zviera: Sova dlhochvostá. Edward ju pomenoval Ireth.

Registrácia

(Katniss, 9. 1. 2014 19:23)

Meno: Christina (Christie) Campbel
Fakulta: Chrabromil
Prútik: Višňa a šľacha z dračieho srdca
Vek: 11
Vzhľad: Christina je hnedooké dievča so špinavoblond vlasmi ktoré jej často idú do očí. Typická je pre ňu trochu skackavá chôdza a rozhadzovanie rukami. Na bledých lícach má trochu ružovkastý odtieň.
O nej: Christina, alebo Christie je najstaršie dieťa z muklovsko-čarodejníckej rodiny. Z otcovej strany je čarodejnica, takže sa veľmi zaujímala o dianie v čarodejníckom svete. Muklovská krv však nezaprie, takže vždy chcela byť herečka ako jej matka. Zapísala sa aj na dramatický krúžok na ktorý chodila dokedy jej neprišiel list z Rokfortu. Má tiež mladších súrodencov- o rok mladšieho brata Liama ktorý nastúpi na Rokfort o rok a o dva roky mladšiu sestru Piper.
Zviera: Biely potkan s čiernymi bodkami menom Peeta.

Registrace

(Ewolete, 8. 1. 2014 18:26)

Meno postavy: Jane Caster
Fakulta: Havraspár (bystrohlav)
Věk: 11
Prútik: jmelí a vlas z jednorožce
Vzhled: Jane je drobné postavy s bledou tváří posetou pihami. Vlasy jí rámují kaštanové, trochu zvlněné vlasy které nosí nejradši rozpuštěné. Velké šedé oči má obroubené dlouhými, hustými řasami.
O postave: Jane je čarodějka mudlovského původu, takže když jí přišel dopis z Bradavic, o světě kouzelníků netušila a že kousky které občas vyváděla byli čáry. Jelikož byla velmi inteligentní, v mudlovské třídě patřila k nejlepším žákům. Měla úplně pohodový život, ale necítila se v něm šťastná. Jednoho dne však přišel z Bradavic list. Nejprve si myslela že si z ní někdo dělá legraci, ale když za ní ze školy poslali člověka který jí všechno vysvětlil, uvěřila že je čarodějnice jak se psalo v tom dopise. Velmi si oblíbila příčnou ulici v níž si nakoupila školní pomůcky. Nyní jen vytrvale čeká na začátek školního roku. Rozhodla se žese stane nejlepší žačkou na Bradavicích a když si ona něco umíní, i tak učiní.
Zviera: sova pálená kterou pojmenovala Mistero

Registrácia

(Samuel, 8. 1. 2014 16:26)

Meno- Samuel Johnson
Fakulta- Chrabromil
Prútik- breza+pero fénixa
Vek- 11
Vzhľad- Ma hnede vlasy a modré oči. Nema rád habit, radšej si oblieka muklovské oblečenie. Je vysoký, nema žiadne slaniny na bruchu vdaka pohybu. Väčsinou ho uvidite s metlov v ruke.
O nom: jeho matka je carodejnica a otec mukel. Otec carodejnikov nemal rad, preto Samuel zil len s mamou. Mama pracovala v carodejnickej nemocnici a naucila ho vela kuziel. Je statocny, ked mal devat rokov, zachranil svojmu muklovskemu kamaratovy zivot. Ked dostal list z rokfortu, velmi sa tesil a rozhodol sa ze sa stane metlobalistom. jeho snom je stat sa metlobalistom.
Zviera- vyr

Registrácia

(WeWe, 8. 1. 2014 15:33)

Meno postavy: Caroline Fillinger
Fakulta: Bystrohlav
Prútik: Eben a vlas z jednorožca
Vek: 11
Vzhľad postavy: Caroline vyzerá navlas rovnako ako Catherine, jej dvojča. Teda bledá pokožka, čierne vlasy po lopatky a štíhla postava (aj keď to v habite nevidieť). Od sestry ju odlišuje iba farba očí- zatiaľ čo Catherinine sú nefritové, dúhovky Caroline sú zafírovej modrej.
O postave: Caroline je čarodejnica ktorá sa narodila do čistokrvnej rodiny ako mladšie z dvojčat. Jej rodina bola dobre zaobstaraná, otec pracoval ako vedúci oddelenia pre presadzovanie čarodejníckych práv a matka ako členka Wizengamotu. Je úplne iná ako jej sestra Catherine. Jedna z odlišností je posadnutosť čistou krvou. Zas boli rovnaké čo sa týka vzťahu k metlobalu. Caroline má okrem sestry aj o rok mladšieho brata Setha ktorý jej občas poriadne lezie na nervy.
Zviera: ryšavý kocúr menom Jamie

Registrácia

(WeWe, 7. 1. 2014 19:14)

Meno postavy: Catherine Fillinger
Fakulta: Slizolin
Prútik: Eben a vlas pero fénixa
Vek: 11
Vzhľad postavy: Joane vlasy sú havranej čiernej farby ktoré kontrastujú s bledou pokožkou. Tie jej úžasné vlasy jej siahajú po lopatky a sú rovné akoby si ich každý deň prechádzala žehličkou. Oči má nefritovej farby s ktorými po vás vie hodiť naozaj vražebný pohľad.
O postave: Joane sa narodila jednej mesačnej noci do čistokrvnej rodiny. Keďže jej rodina patrila k tým bohatým, dostala vždy všetko na čo si pomyslela- špičkovú metlu, veľmi inteligentnú sovu, rôzne čarodejnícke hry zo šikmej uličky, rôzne knihy. Vždy mala veľkú záľubu v čítaní a za deň dokázala prečítať tisícstranovú knihu. Čo sa týka rodičov, obaja pochádzali z čistokrvných rodín. Matka pracovala na ministerstve mágie ako členka Wizengamotu a na Rokforte chodila do fakulty Bystrohlav. Otec pracoval ako vedúci oddelenia pre presadzovanie čarodejníckeho práva a vychodil Slizolin. Joane má aj súrodencov- sestru (dvojča) Caroline a o rok mladšieho brata Setha. Medzi Catherinine záľuby patrí metlobal, plávanie, porušovanie pravidiel, čarovanie a čokoláda.
Zviera: Sova- kuvičok vrabčí menom Grey